Ballina / Show Bizz / Noizy me orë 500 mijë dollarëshe në duar (Foto)
Loading...

Noizy me orë 500 mijë dollarëshe në duar (Foto)

Reperi i njohur Noizy është një prej reperëve më aktivë të skenës.

Ai publikon shpesh projekte të reja, ndërsa edhe për nga të ardhurat mund të thuhet lirshëm se është ndër reperët më të paguar.

Noizy vazhdon të mbetet një ndër reperët më të pëlqyer të publikut. Burimi i fotos: InstaStory

Noizy njihet edhe për jetën e tij luksoze që bën, të cilën shpesh e ka prezantuar për fansat edhe përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në InstaStory, përmes së cilës ka treguar orët e tij të shtrenjta, në vlerë 500 mijë dollarë.

Noizy prezanton orët e tij në vlerë 500 mijë dollarë. Burimi i fotos: InstaStory

Duket se të ardhurat nga muzika ia mundësojnë atij një jetë mjaft luksoze, përderisa nuk heziton të shpenzojë shuma të tilla vetëm për aksesorë.

Përveç muzikës, viteve të fundit, Noizy është inkuadruar edhe në biznes, duke hapur lokale të reja dhe një restorant.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...