Ballina / Uncategorized / Nora Mucaj rikthehët fuqishëm në sken me baladën për ty
Loading...

Nora Mucaj rikthehët fuqishëm në sken me baladën për ty

I mungoi shumë kohë skenës muzikore një zë si i Nora Muçajt, e cila pauzoi për tu rikthyer më e fuqishëm se kurrë, shkruan “Kosovarja”.

Këngën të cilën e realizoi me klip e ka punuar bashkë me mjeshtrin Florent Boshnjakun, ndërsa muzikën dhe tekstin e ka shkruar vet këngëtarja.

Padyshim se një këngë e kënduar në këtë mënyrë kaq të bukur siç di Nora do shndërrohet që në ditët e para në hit.

Andaj, iu ftojmë ta ndiqni këtë zë të bukur./Kosovarja/.

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...