Ballina / Sport / Nuk ndalet PSG-ja, Neymar fantastik
Loading...

Nuk ndalet PSG-ja, Neymar fantastik

Paris Saint Germain ka regjistruar një tjetër fitore Ligue 1, pasi në xhiron e katërt e mposhti 3:0 në “Parc des Princes” skuadrën e Saint Etienne, shkruan Gazeta Express.

Lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit, Neymar, nuk arriti të shënojë gol në këtë ndeshje, por argëtoi tifozët me driblimet e tij magjike.

EdinsonCavaniminutën e 20’të nga penaltia e 88’ nga loja e hapur si dhe Thiago Motta në minutën e 51’të shënuan për fitoren e PSG-së që ka grumbulluar 12 pikë pas katër ndeshjeve. /albeu.com/

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...