Ballina / Show Bizz / Nush lanson këngën më të re “ZAR” me videoklip (Video)
Loading...

Nush lanson këngën më të re “ZAR” me videoklip (Video)

Është shumë artist i talentuar dhe premtues në skenën muzikore.
Ai së fundmi ka realizuar këngën “ZAR” të cilës ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net

Kënga e tij e parë me videoklip ka rezultuar e suksesshme pasi për 24 orë ka arritur në 50 mijë klikime.

Ai me këtë projekt ka treguar se ka talent dhe së shpejti skenës muzikore mund t’i shtohet edhe një artist i suksesshëm./Lajmi.net/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...