Ballina / Show Bizz / Nush lanson këngën më të re “ZAR” me videoklip (Video)
Loading...

Nush lanson këngën më të re “ZAR” me videoklip (Video)

Është shumë artist i talentuar dhe premtues në skenën muzikore.
Ai së fundmi ka realizuar këngën “ZAR” të cilës ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net

Kënga e tij e parë me videoklip ka rezultuar e suksesshme pasi për 24 orë ka arritur në 50 mijë klikime.

Ai me këtë projekt ka treguar se ka talent dhe së shpejti skenës muzikore mund t’i shtohet edhe një artist i suksesshëm./Lajmi.net/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...