Ballina / Show Bizz / Odesa Memaci sezacioni i modës që është vetëm katër vjeç
Loading...

Odesa Memaci sezacioni i modës që është vetëm katër vjeç

Bukuroshja katër vjeçare Odesa Memaci është aktualizuar shumë kudo. Ajo është imazhi i shumë brendeve dhe gjithashtu blogere e njohur dhe mjaftë e ndjekur. Me një menaxhim profesional, me stilin e admirueshëm dhe fotot profesionale, vogëlushja është shndërruar në senzacion në senzacion në Gjermani, por edhe në shumë vende të tjera të botës.

Kush është Odesa? Ka lindur në Gjermani. E ëma e saj është nga Peja, e babai nga Tirana. Vogëlushja është modele dhe blogera dhe ka ueb-sajtin www.odesafashion.com, ku prezantohet me veshje dhe kombinime tejet interesante, duke u bërë kështu shembull mode për shumë nëna, të cilat duan që fëmijët e tyre të jenë IN.

Odesa është pjesë e disa agjesnioneve të modelimit në Gjermani, si LilaLauneKids, Elite Model Menagement, Model Zëerge. Ajo është paraqitur në më shumë se 100 reklama të realizuara në Gjermani.

Bashkëpunimet në rrjete sociale për te cilat modelon, janë Guesskids, Vingino, Diadora, Riverisland, Ugg, Banditslondon, LuxyLondon, Sëankykids, Pinkhaleyboutique dhe me më shumë se 60 dyqane të tjera.

Bukuroshja e lindur e e rritur në Gjermani, që është shndërruar në fenomen të modës së atjeshme, ka qenë pjesë e disa revistave në Amerikë, njëra ndër to është Wildchildmagazine. Odesa është prezantuar si përfaqësuese e fëmijëve të Gjermanisë.

Këto janë llogaritë e modeles/blogeres së vogël Odesa Memaci në rrjete sociale:

Instagram @odesafashion1
Facebook Odesa Fashion
Tëitter odesafashion1
Youtube Odesa Fashion1
Musical.ly odesafashion1
Odesa Memaci – Odesa Memaci Fashion, Odesafashion1
•4 Years •Model|Fashionista|Blogger|

    

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...