Ballina / Show Bizz / Ogi këndon ‘hijën’ në këngën e re (Video)
Loading...

Ogi këndon ‘hijën’ në këngën e re (Video)

Artisti Ogi, nuk po ndalet se publikuari projekte të reja.

Para pak kohësh ai ka publikuar projektin me të ri të titulluar ‘Hijën’. Projekt ky i cili është pritur shumë mirë dhe padyshim që po i sjellë suksese këngëtarit.

Si çdo këngë tjetër edhe këtë herë Ogi është tekstshkrues i këngës së tij, ndërsa muzika është punuar nga Big Mouth. Ky projekt padyshim që është finalizuar edhe me videoklip ku për këtë të fundit është kujdesur video ‘Biggyimage’.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...