Ballina / Show Bizz / Muzike / Ola Xhauri së shpejti me këngë të re
Loading...

Ola Xhauri së shpejti me këngë të re

Këngëtarja e njohur Ola Xhauri nga Shqiperia shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Për MegaPress, Ola ka zbuluar se kënga e saj e re ka përfunduar incizmin në studion e saj, ndërsa muzikën dhe tekstin i ka realizuar vet.

Së shpejti pritet të fillojnë edhe xhirimet e klipit, të cilat Ola Xhauri ia beson produksionit nga Shqiperia.

MegaPress do të përcjell nga afër xhirimet dhe do t’ju mbajë të informuar për të gjitha detajet rreth këtij projekti, i cili pritet të publikohet nga fundi i muajit nentor

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...