Ballina / Show Bizz / “Omg” Zega vjen sot me një super hit
Loading...

“Omg” Zega vjen sot me një super hit
Këngetarja e re dhe shumë e talentuar Zega po hyn fuqishem në skenën muzikore. Ajo ka ditë që ka paralajmeruat projektin me të ri. Ky projekt titullohet “Omg” dhe është finalizuar në çdo detaj, për me shumë info rreth projektit do të shohim sot pas publikimit në orën 18:00. Përndryshe Zega posedon një zë të fuqishëm dhe shumë premtuës.
Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...