Ballina / Lajme / Kosovë / Pacolli nuk është në takim me Veselin e Haradinaj!
Loading...

Pacolli nuk është në takim me Veselin e Haradinaj!

Behgjet Pacolli ka shkruar në Facebook se nuk është në takim me Veselin e Haradinaj por në dasmen e mbeses së tij.

Postimi në Facebook:

“Derisa dikush po spekulon, une sa dola nga ahengu familjar ne pregaditjën e dasmes se mbesës time, Fatimës”.

/Megapress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...