Ballina / Lajme / Kosovë / Pacolli uron besimtarë të krishter me rastin e Krishtlindjeve
Loading...

Pacolli uron besimtarë të krishter me rastin e Krishtlindjeve

Zëvendës kryeministri i R. Kosovës z. Behgjet Pacolli, me rasten e festës së Krishtlindjes, uron të gjithë besimtarët latolik, duke uruar që të ken dashuri, harmoni e shëndet në familje.

Postimi i plotë

Besimtarëve të krishterë shqiptarë i uroj nga zemra festën e madhe të Krishtlindjes. Lutem për shumë harmoni, dashuri dhe shëndet në familjet tuaja. Zoti ju bekoftë!

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...