Ballina / Show Bizz / Muzike / Para Syve Lun e Qesh – Një super këngë nga Sovran Olluri
Loading...

Para Syve Lun e Qesh – Një super këngë nga Sovran Olluri

I ri në mosh po shumë i suksesëshëm në industrin muzikore shqiptare. Sovran Olluri është artisti i ri që menjher pase lansimit të super balades Me Tradhti sukseset për të nuk kanë pasur të ndalur. Sezona e verës Sovranin e ka gjetur me një numer rekord Dasmash, Tani për festat e fundvitit Sovrani ka pregaditur një super projekt, një kënge ritmike e cila të be per vete sapo ta ndegjoshe.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...