Ballina / Show Bizz / Pas deklarates së Eliza Dushkut, reagon Arnold Schwarzenegger
Loading...

Pas deklarates së Eliza Dushkut, reagon Arnold Schwarzenegger

Ditë më parë Eliza Dushku, kishte shkruar një postim në profilin e saj në facebook, ku kishte treguar se ishte dhunuar në moshen 12 vjeç.

Ky shkrim i saj ka shkaktuar mjaft reagime në Hollywood, një prej tyre ka qenë edhe aktori i njohur Arnold Schwarzenegger, i cili asokohe ka qenë pjesë e kastit të filmit “True Lies”.

“Jam i shokuar dhe i trishtuar për Elizën, por edhe krenar. Përveç është një grua e talentuar, e mrekullueshme, është kaq kurajoze”, ka shkruar aktori i njohur në Twitter.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...