Ballina / Show Bizz / Pas suksesit të jashtzakonshem në muzik Gylten Berisha së shpejti pjesë e kinematografis shqiptare
Loading...

Pas suksesit të jashtzakonshem në muzik Gylten Berisha së shpejti pjesë e kinematografis shqiptare

Pas sukseseve te një pas njëshme në muzik Gyltene Berisha së shpejti do aktrojë dhe në dy filma të metrazhit te gjate te cilet shume shpejt do fillojm gjirimet. Gyil është Pejanja seksi e cila ka rrembyer zemrat e publikut që me daljen e par skenike. Qdo frymarrje e artistes ne fjal shendrrohet ne lajme per portale. Kjo ka bërë që të vërshohet nga kerkesat për mbrëmje muzikore , dasma e ahengje familjare. Pak dit më parë ajo rrembeu dhe qmimin e par në festivalin kosova Fest 01 me këngën Hajde ti me mu. Gjithë kjo vëmendje mediatike sigurishtë që ka bërë që në adres të këngëtarës të vijn shumë kerkesa për bashkpunimë mirpo Gyli per portalin ton tha që ajo veq se ka fillu pregaditjet për një keng të cilën do e sjell në bashkpunim me një nga artistat më të njohur shqipetar. Duhet presim dhe pak kohë që ta kuptojm se cili do jetë hiti i radhes nga këngëtarja. Një gjë është e sigurt ajo qon pluhur ne qdo performanc të saj.

  

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …