Ballina / Ekonomi / Pastrimi efektiv i ambienteve të shtëpisë
Loading...

Pastrimi efektiv i ambienteve të shtëpisë

Pastrimi i shtëpisë cdo ditë e më shumë po kalon në një detyrë shumë stresuese për të gjithë ne, meqenëse rutina dhe koha është shumë e limituar, shumë shpesh secili nga ne e gjejmë veten duke neglizhuar pastrimin efikas dhe krijimin e një ambienti të shëndetshëm për veten dhe familjet tona.

Koha është e pamjaftueshme dhe pastrimi i thellë kërkon shumë para dhe shumë kohë-por jo nëse gjeni produktet e duhura që tashmë janë të pranishme edhe në tregun Kosovar.

Sekreti i një ambienti pa bakterie dhe totalisht të pastërt vërtetuar nga shumë kompani profesionale nga kërkimet e shumta mbi shëndetin dhe pastërtinë- padyshim që është pastrimi me avull dhe pa kemikate. Por, pastrimi i tillë është i kushtueshëm për të kontraktuar kompani profesionale të pastrimit që bëjnë pastrim me avull, dhe dicka të tillë mund ta bëni tash edhe vetë në shtëpitë tuaja!!!

Kur bëhet fjalë për pastrimin efektiv dhe të shëndetshëm të shtëpisë, shumë profesionistë të shëndetit sugjerojnë që të largojmë nga përdorimi detergjentët, dhe të pastrojmë me pajisje Eko-miqësore që krijojnë ambiente të pastërta ku jetojmë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ministria e Ndërmarrësisë dhe Inovacionit edhe një mundësi për biznesin

Ministri i Inovacionit dhe Ndermarrsisë z. Besim Beqaj, priti delegacionin nga Oda e Afarizmit Kosovës …

69 Komentet

 1. Well I definitely enjoyed reading it. This information procured by you is very useful for proper planning.

 2. 全面潔淨無死角,倩碧音波淨膚儀替換刷頭。

 3. 用CO2激光完美的波長與熱作用比例,強大的熱作用可以使陰道粘膜中的膠原纖維、彈性纖維、網狀纖維及有機基質大量增生重塑;CO2的微脈管作用原理使陰道血管重建,血流量增加,細胞功能活躍,進而使陰道緊緻,分泌作用增強、敏感度提高,使陰道恢復年輕、健康狀態。

 4. A’PIEU 【其他】oily hair dry powder的商品介紹 A’PIEU,其他,oily hair dry powder

 5. 潤澤保濕的高機能化妝水,讓肌膚透出明亮水嫩光澤一整天

 6. 食安心、尚健康 藍心湄代言黑羽土雞 享食尚滴雞精 – Hsuan – FashionGuide 華人時尚專業評鑑 Hsuan對於滴雞精的印象是從生婷妞做月子開始,,那時候只知道一般傳統式的瓶裝雞精,,但瓶裝雞精都會有一股Hsuan無法接受的味道,,

 7. Vital Essence 【小精華系列】HA保濕精華凝露 Hydrating HA GEL的商品介紹 Vital Essence,小精華系列,HA保濕精華凝露 Hydrating HA GEL

 8. pony effect 【彩妝系列】女神玩色彩妝盤 Master Eye Palette的商品介紹 pony effect,彩妝系列,女神玩色彩妝盤 Master Eye Palette

 9. Kenny McDowall cited 18 years in the Old Firm goldfish bowl as his reason for quitting Rangers. Kenny McDowall: I had to quit Rangers, the last 18 years at Ibrox have taken their toll

 10. Manchester United legend Paul Scholes says it would be a ‘dream’ if the Premier League champions were able to prise Cesc Fabregas away from Barcelona. Scholes: Signing Fabregas would be a dream, but keeping Rooney is just as important

 11. Thanks for your whole hard work on this site. My daughter really loves carrying out internet research and it’s really obvious why. We learn all concerning the powerful form you render powerful suggestions on the web blog and improve contribution from some others about this subject matter so my princess has been studying a whole lot. Take pleasure in the remaining portion of the new year. You are conducting a pretty cool job.

 12. It’s really a cool and useful piece of information. I am happy that you simply shared this helpful information with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing.

 13. Valuable information. Fortunate me I found your website unintentionally, and I’m surprised why this coincidence didn’t happened in advance! I bookmarked it.

 14. Hey! Would you mind if I share your blog with my facebook group? There’s a lot of people that I think would really appreciate your content. Please let me know. Cheers

 15. I was suggested this website by means of my cousin. I’m no longer positive whether this publish is written by means of him as no one else realize such distinct approximately my problem. You’re amazing! Thank you!

 16. What i do not realize is actually how you are not actually much more well-liked than you may be now. You’re very intelligent. You realize thus considerably relating to this subject, produced me personally consider it from a lot of varied angles. Its like women and men aren’t fascinated unless it’s one thing to accomplish with Lady gaga! Your own stuffs great. Always maintain it up!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...