Ballina / Show Bizz / Pëlqehet kënga e re e Bashkim Spahiu
Loading...

Pëlqehet kënga e re e Bashkim Spahiu

Bashkim Spahiu para pak ditëve lansoi këngën e re .Kenga mban titullin Melaqja jem. Kjo këngë u prit tejet mirë nga publiku ku vetëm në pak ditë ka mbledhur shifra te larta klikimesh në kanalin Youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=HbXds9-GS0E

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...