Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Pëlqehet nga publiku kënga e re nga Vani Gjuzi

Pëlqehet nga publiku kënga e re nga Vani Gjuzi

“Me flamur Shqiptar” mban titullin kënga më e re nga Vani Gjuzi. Kënga është me ritme folku dhe si e till përciell emocion në qdo tingull, dhe është punuar shumë që dhe klipi të dali shumë profesional. Kënga sapo është lansuar në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.


https://www.youtube.com/watch?v=P3tuHeEP30A

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “ Me flamur Shqiptar “ nga Vani Gjuzi FOTO-VIDEO

Të gjitha projektet e ti shëndrrohen në Hit. Fal vokalit që zotro qdo matrial muzikor …