Ballina / Sport / Pepe Reaina vendos për të ardhmen
Loading...

Pepe Reaina vendos për të ardhmen

Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli.

Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë ofertat e Newcastle dhe të Liverpool. Pak ditë më parë u raportua se ai kishte rënë dakord me pronarin Aurelio Di Laurentiis më parë gjatë verës, që ka vendosur të qëndrojë në Serie A, përcjell Albeu.com.

Napoli në këtë mënyrë mbyll problemin më të madh të kësaj merkatoje që ishte gjetja e zëvendësuesit të spanjollit. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...