Ballina / Show Bizz / Për çka e fajësojnë Eva Muratin ? (Foto)
Loading...

Për çka e fajësojnë Eva Muratin ? (Foto)

Moderatorja bukuroshe Eva Murati pak pas përfundimit të ndeshjes mes Juventusit dhe Sporting Lisbon, me rezultatin 0:0, ka publikuar disa foto ku shkruan “Pak pak”.

Moderatorja si duket do të komentojë ndeshjen, mirëpo në fotot seksi qe ka hedhur ne “instagram” nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve. Një nga ata shkruan që “fajin e kishte Eva që s’fitoi juvja”.

Screenshot_7.jpg

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...