Ballina / Sport / Për ” Titull apo Kupë”, lufta e gjilanasëve në Superligen e Kosovës
Loading...

Për ” Titull apo Kupë”, lufta e gjilanasëve në Superligen e Kosovës

Gjilanasit në këtë verë kanë qenë mjaf aktiv duke transferoi tetë futbollistë.

Arbnor Morina, trajner  i kësaj skuader është shprehur mjaft i kënaqur, me angazhimin e lojtarëve në fushë.

Arbeni thot se kan filluar fazen përgaditore me një ritëm të avansuar të punes, që djemët po punojnë me të vërtetë shumë mirë. Ne do të luftojna për ” titull dhe për kupë” ka thënë ai.

Ndërsa lojtarët janë të bindur se do të fitojnë dhe se bashkpunimi i ndërsjell mes tyre, do të sjellin ndryshime në Superligen e Kosoves në futboll./MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …