Ballina / Show Bizz / “Për ty“, super projekti i ri nga Shkelzen Ahmeti (Video)
Loading...

“Për ty“, super projekti i ri nga Shkelzen Ahmeti (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është Shkelzen Ahmeti. Shkelzeni sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ Per ty ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Shkelzeni e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shume e suksesëshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Shkelzeni është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga – PER TY menjëher pas lansimit në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...