Ballina / Lajme / Përdhunohet 26 vjeçarja nga vëllau
Loading...

Përdhunohet 26 vjeçarja nga vëllau

Sot një 26 vjeçare ka denoncuar vëllaun e saj në stacionin e policis në Shkup. Ajo policis ju ka treguar se e ka përdhonuar vëllau i saj dhe është kërcenuar më pas nga ai.

Ajo ka treguar se vëllau i saj e ka kërcenuar edhe nënen e saj me thikë dhe atë. I dyshuari është vënë në pranga nga policia ndërsa me rastin është duke u marur prokuroria.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...