Ballina / Sport / Përfundon pjesa e parë në favor të Liverpoolit
Loading...

Përfundon pjesa e parë në favor të Liverpoolit

Përfundon pjesa e parë mes Liverpoolit dhe Maribori –t 4:0 në Slloveni. Tifozët e Liverpoolit janë duke krijuar atmosferë impozante.

Siç kuptohet disa nga përkrahësit e Maribori-t, kan lëshuar stadiumin. Ndërsa ata të cilët gjenden të pranishëm në s presin me ethe se ndoshta pjesa e dytë do të sjell ndryshim në rezultatin përfundimtar.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …