Ballina / Show Bizz / Permierë – “Skom faj” Super projekti i ri na Vali Foto-Video
Loading...

Permierë – “Skom faj” Super projekti i ri na Vali Foto-Video


Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është Vali . Vali sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ Skom Faj” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Vali e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shume e suksesëshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Vali është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga “Skom faj” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 .1 miljon subscribe.


https://www.youtube.com/watch?v=WtLHcCoaJyQ

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …