Ballina / Lajme / Kosovë / Persona të maskuar vjedhin në Fushë Kosovë policia arrestojnë njërin nga grabitësit

Persona të maskuar vjedhin në Fushë Kosovë policia arrestojnë njërin nga grabitësit

Sot në oren 16: 20 minuta në Fushë Kosovë ka ndodhur një grabitje. Grabitësit kan pasur një armë dhe sprej. Policia ka marur një telefonatë, se ka ndodhur një grabitje.

Njesia operacionale për krime, kan shkuar menjëherë ne vendngjarje ku kan arritur ta arrestojnë njërin nga grabitësit. Ndërsa policia nuk ka dhënë detaje shtesë për srsyejen e grabitjes, pasi që policia është duke vazhduar hetimet për grabitjen.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Aktivistja shqiptare,mes Europes:Shoqatat globaliste serbe te grave, s’njohin viktimat e dhunes seksuale te Kosoves.

Pas një konference në Bruksel për sigurine e shteteve me rastin e 10 Vjetorit të …