Ballina / Lajme / Kosovë / Pesë të lënduar në aksident trafiku në dalje të Prishtinës
Loading...

Pesë të lënduar në aksident trafiku në dalje të Prishtinës

Këtë e ka bërë të ditur për Koha.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

Në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 17:50, ishin të përfshira dy vetura.

“Në Trudë ka ndodhur një aksident në të cilin janë lënduar pesë persona. Të lënduar janë dërguar për tretman në QKUK. Në aksident ishin të përfshira dy vetura”, ka thënë Krasniqi./KOHAnet/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …