Ballina / Lajme / Kosovë / Plagosje me armë zjarri në Oshlan të Vushtrrisë
Loading...

Plagosje me armë zjarri në Oshlan të Vushtrrisë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në oren 18:00  në fshatin Oshlan, të Vushtrrisë.  Zëdhënësi i policis z. Avni Zahiti për MegaPress tha se “ Policia kan dalur në vendngjarje  viktima është duke u trajtuar në spital, ndërsa dy persona janë shoqëruar në stacionin policor dhe jan duke u intervistuar. Ndërsa motivet e plagosjes ende nuk dihen”.

 

 

 

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...