Ballina / Show Bizz / Po vjen hiti i ri nga Diamond (Video)
Loading...

Po vjen hiti i ri nga Diamond (Video)

Ka debutuar në skenën muzikore me këngën “Kejt i kom, chill”duke vazhduar me pas me këngën ‘diamond’, bëhet fjalë për një ndër artistet me të kërkuar, Diamant Binishi i njohur si Diamond

Këngët e tij janë klikuar me miliona herë dhe gradualisht janë shndërruar ndër më të pëlqyerat nga publiku.

Ai këto dit ka finalizuar edhe një tjetër projekt i cili pritet të lansohet nesër në orën 17:00. Kënga titullohet ‘Baby jem’ dhe është me tekst nga vetë artisti ndërsa videoklipi është punuar me shumë kujdesë nga XL films.

Në ‘cooming soon’ që ka postuar Diamond shihet se si ai është shfaqur plot stil. Epo suksese për Diamond në këtë super projekt./Skenari.com/

https://www.instagram.com/diamantbinishi/

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...