Ballina / Show Bizz / Po vjen Viola me një super këngë ritmike
Loading...

Po vjen Viola me një super këngë ritmike

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe mjaft e angazhuar kudo. Kjo është Viola ku mësojmë se pas super ftesave që ka pasur për mbrëmjet e gëzimet familjare në verën që shkoi, ajo ka gjetur kohë të mendojë për një këngë të re e një klip që do të vijë pas disa ditësh. Zbulojmë se kënga ka si autorë emra të njohur të hiteve, si muzika është punuar nga Florent Boshnjaku dhe me teksti nga Arsim Bunjaku dhe do të jetë një këngë mjaft e bukur dhe ritmike sic din ta këndojë vetëm artistja Viola.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...