Ballina / Shendetesi / Ushqimi dhe Dieta / Pogaçe të mbushura
Loading...

Pogaçe të mbushura

Përbërësit
1 margarinë
1,5 gotë çajit me kos
2 vezë
1 lugë gjelle krip
1 lugë gjelle sheqer
i filxhan vaj
6- deri në 7 gota miell

Mund t`i mbushni me djath apo gjem.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Receta për gullash

Përbërësit: 1 kg mish viçi 500 gr qepë 3 thelbinjë hudhër 1 karrotë 2 luge …