Ballina / Lajme / Kosovë / Policia arreston të riun nga Podujeva pasi therri me thikë shokun e tij
Loading...

Policia arreston të riun nga Podujeva pasi therri me thikë shokun e tij

Është arrestuar një mashkull në Podujevë pasi i njejti ka therrur me thikë një djalë . Viktima ka marur lëndime trupore dhe është dërguar në polici.

Emri i kryesit të krimit dhe të viktimes ende nuk janë bërë të ditur, për shkaqe sigurie. Ndërsa me rastin është duke u marur edhe prokuroria në Podujevë.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …