Ballina / Lajme / Kosovë / Policia e Kosoves dalin me fakte të reja për vrasjen e Oliver Ivanoviç
Loading...

Policia e Kosoves dalin me fakte të reja për vrasjen e Oliver Ivanoviç

Pak metra nga vendni i vrasjes së Oliver Ivanoviç, nga policia është gjetur një veturë e djegur e tipit ” Opel Astra”. Sipas të dhënave vetura i përket një serbi të moshes 70 vjeç, me nënshtetësi austriake, por që ka vdekur vite më parë, ka shkruar gazeta serb enovosti.rs.

Gjithnjë si pas gazetes serbe thuhet se policia e Kosovës njoftoi se kishte dalë me disa informata të reja rreth vrasjes së politikanit serb Oliver Ivanoviç.

Pas intervistimit të disa dëshmitarëve, kamerave të sigurisë dhe informatave të marra nëpërmjet komunikimeve të sigurta, bisedave telefonike konfidenciale, e-mail dhe rrjeteve sociale, përcjell gazeta serbe enovosti.rs.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...