Ballina / Lajme / Bota / Policia greke i vë në pranga dy shiptar pasi ju gjendet drogë në DVD

Policia greke i vë në pranga dy shiptar pasi ju gjendet drogë në DVD

Policia greke pas një operacioni nga njesia speciale në Rodos ka vënë në pranga dy shiptar të moshave 32 dhe 33 vjeçar, pasi ata kishin marur një dergesë me drogë.

Policia pas kontrollit në një valixhe kan gjetur në fillim një DVD dhe pasi e kan hapur atë janë gjetur 20 paketime të vogëla kokainë.

Ndërsa njesia speciale kan kontrolluar edhe banesen e tyre ku janë konfiskuar 100g kokainë, 240 euro dhe një peshore për matjen e drogës.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Takim në Qipro i rrjetit të përfaqësuesve shkencor të shteteve të ndryshme të BE-së, pjesëmarës edhe Doc. Dr. Festim Halili

Në Limassol të Qipros është mbajtur takimi i rrjetit të përfaqësuesve shkencor të shteteve të …