Ballina / Lajme / Bota / Policia greke konfiskon 424 kg hashash
Loading...

Policia greke konfiskon 424 kg hashash

Sipas një komunikate për media policia greke pas një aksioni policor ka konfiskuar 424 kg hashash në një gomonë në detin Ilgumenicë të Greqisë. Po në këtë aksion është arrestuar edhe një shqiptar 45 vjeç, emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Sipas policis i njejti posa kishte par targetet e policis greke kishte filluar të hidhëte drogen në det. Gjithnjë sipas policis droga ishte e mbështjellur në pako dhe ishte e mbështjellur mirë.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Mka marr malli- Projekti i ri muzikor nga Badhe Gega FOTO-VIDEO

Bardhe Gega është një ndër artistet më pruduktive ne industrin muzikore shqiptare. Fal talentit dhe …

Loading...