Ballina / Lajme / Bota / Policia italiane arreston dy shqiptar pasi ju gjeten drogë dhe 27 mijë euro
Loading...

Policia italiane arreston dy shqiptar pasi ju gjeten drogë dhe 27 mijë euro

Gjatë një aksioni policor në Itali në një lokal nate rreth ores 2:00 të mëngjesit, policia ka arrestuar disa të rinj, në mesin e tyre ishte edhe një shqiptar 23 vjeç.

I riu shqiptar u arrestua pasi jug jet drogë dhe disa të holla. Policia ka vazhduar aksionin edhe në shtëpinë e 23 vjeçarit, pas kontrollit ata kan gjetur 5 gram kokainë, 27 gram hashash dhe 326 gram marijuana dhe 27 mijë euro në Abbiategrasso .

Ndërsa policia italiane e ka arrestuar edhe baben e 27 vjeçarit dhe janë duke u marur në pyetje, raportojnë mediat italiane.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...