Ballina / Lajme / Policia shqiptare arrestojnë bosin e kokaines….
Loading...

Policia shqiptare arrestojnë bosin e kokaines….

Gjatë një aksioni të zhvilluar nga policia në Durrës, është kapur bosi i kokaines Hektor Psatha 38 vjeç.

Aksioni është kryer tek lokalet afër plazhit, pasi që personi në fjalë ka qenë i njohur për policinë. Psatha njihej jo vetëm për kokainë por i shfrytëzonte vajzat edhe për prostitucion.

Ndërsa policia ka bërë të ditur se janë sekuestruar 22 lëndë narkotike, një Toyota dhe dy telefona cellular. Me rastin është duke u marur prokurori.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …