Ballina / Stili / Seksi dhe Dashuria / Porno-ylli Mia Khalifa i përgjigjet pyetjes më të shpeshtë të internetit: Si ta bëni një grua të përjetojë orgazëm
Loading...

Porno-ylli Mia Khalifa i përgjigjet pyetjes më të shpeshtë të internetit: Si ta bëni një grua të përjetojë orgazëm

Kur shumica e njerëzve kanë pyetje të turpshme rreth seksit, ata i drejtohen internetit për përgjigje.

Por, duke marrë parasysh se shpeshherë interneti nuk posedon informacione të sakta – varësisht nga kush është shkruar – ndonjëherë është mirë të konsultoheni me ndonjë burim tjetër të sigurt, transmeton MegaPress.

E kush i ka përgjigjet më të besueshme dhe më të sakta se ish- ylli i filmave pornografik, Mia Khalifa?

DC3

A post shared by Mia Khalifa (@miakhalifa) on

Khalifa tani është komentuese e njohur e sporteve dhe yll i rrjeteve sociale.

Rock the Red

A post shared by Mia Khalifa (@miakhalifa) on

Ish- aktorja e filmave pornografikë është eksperte jozyrtare në të gjitha gjërat seksuale dhe çështjet që kanë të bëjnë me seksualitetin e grave, prandaj, duke marrë parasysh këtë, ajo i është përgjigjur njërës nga pyetjet më të shpeshta rreth seksit në Google: si ta bëni një vajzë të përjetojë orgazëm?

Kjo është përgjigja e saj:

Kjo kryesisht varet nga vetë ajo. Shumicës së grave dhe vajzave u duhet shumë paralojë për t’u eksituar mjaftueshëm sa për të përjetuar orgazëm. Nuk është e rëndësishme vetëm gjetja e pikës G – por ndikojnë edhe shumë faktorë tjerë, si puthja dhe çfarëdo që i pëlqen asaj.

Prandaj, herën tjetër, përpiquni të shpenzoni më shumë kohë në paralojë sepse vajzave u pëlqen kjo. /MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.