Ballina / Show Bizz / Muzike / Premier : Armend Shala- Mendi – Pse erdhi fundi / FOTO-VIDEO
Loading...

Premier : Armend Shala- Mendi – Pse erdhi fundi / FOTO-VIDEO

Stina e verës sjellë këngët më të mira të vitit.
Gjithë këngëtaret përpiqen që me këngënt e tyre ti bëjnë që fansat ti kalojn pushimet.
Një ndër ta është dhe Armend Shala.
Perndryshe Armend Shala është nje ndër këngëtaret më të kërkuar në ahengjet familjare shqiptare.
Artisti në fjalë rrjedh nga një familje artistesh keshtu qe natyrisht vokalin briland e ka trashiguar nga Familja. Armendi është djali i artistit te madhë Veli Shala dhe gjithashtu është nipi i rapsodit të njohur Hashim Shala.
Kënga e Fundit nga Armend Shala- Mendi mbanë titullin Pse erdhi fundi, këngë kjo që menjhëre pas lansimit mori numer të madhë klikimesh në kanalin muzikor Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=lDC9EJu2v0Y

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …