Ballina / Show Bizz / Premier- Blerina Gashi vjen me “Kuq e zi” Foto- Video
Loading...

Premier- Blerina Gashi vjen me “Kuq e zi” Foto- Video

Tani është sezona ku të gjithë artistet po sjellin projektet e reja. Një ndër këngëtaret e cila realisht ka bërë revolucion në industrinë muzikore shqiptare është Blerina Gashi, këngëtarja atero ne një treg të sigurt, ajo është 100 % e angazhuar në ahengjet familjare dhe koncerte me muzike “Live” në Kosovë dhe Diasporë.

Kënga e re nga Blerina Gashi mban titullin “Kuq e zi” këngë kjo që menjëherë pas lansimit ne Youtube ka arritur numër të madh klikimesh dhe qindra komente pozitive.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …