Ballina / Show Bizz / Premier – BONNIE nga Alores and Clyde
Loading...

Premier – BONNIE nga Alores and Clyde

Sapo është publikuar Hiti i ri nga një ndër artistet më të komentuar të portaleve shqiptare. Këtë here Alores i ka bashkuar forcat me Clyde. Kënga mbane titullin Bonnie dhe është publikuar në kanalin me të madhë shqiptare në youtube në Arkiva Shqip, kanal ky me mbi 1 Miljon subscribe .

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...