Ballina / Show Bizz / Premier – Episoda nga F Tim
Loading...

Premier – Episoda nga F Tim

F Tim rikthehet pas një pauze të gjatë me projektin EPISODA artisti ka vendosur ta sjell me videoklip, F Tim është antar i labelit TBA The Bloody Alboz, label ky i cili nuk ka qenë mjaft aktiv kohëve të fundit.
F Tim ka paralajmruar se do jetë më aktiv ku ka në planë të sjell albumin e tijë të parë këtë vitë, ku në vitin 2007 rep-artisti kishte sjell mixatpe-in NON STOP HIP-HIP.

Teksin dhe muzikën vetë reperi, producimin Dual Vox -kosovarap.com

Për më tepër shikoni videon më posht:

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...