Ballina / Show Bizz / Premier / Falje të kërkoj- Leotrim & Leonora Ademaj FOTO-VIDEO
Loading...

Premier / Falje të kërkoj- Leotrim & Leonora Ademaj FOTO-VIDEO

Leotrim & Leonora Ademaj jane këngëtaret e ri në moshë dhe në showbiz, por që kan ditur që në fillm të tërheqin vëmendjen. Ndryshe nga tendencat e fundit të artisteve shqiptar që në kënget e tyre nuk kanë fabul apo tekst domethenes, kënga e re nga dy artistet e talentuar po ben diferencen. Kenga ka një tekest shumë domethënës e përciell nga një muzik e cila në qdo tingull përciell emocin . Kënga Falje të kërkoi po cilsohet si një ndër këngët që do mbetet gjatë në mendjen e fansave të tyre.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...