Ballina / Show Bizz / Premier – O Vella nga Hysni Alushi ft. Dame Nick FOTO-VIDEO
Loading...

Premier – O Vella nga Hysni Alushi ft. Dame Nick FOTO-VIDEO

Dame Nick  është këngëtaret që u bë shumë i famshëm menjher pas lansimit të super hitit Era, këngë kjo që pran vetës arrit të ketë numer të madhë të komenteve pozitive të shoqëruara me rekorde klikimesh. Dame Nicke këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarin e mirnjohur Hysni Alushi dhe kanë sjell një super projekt të cilin sapo e kanë lansuar në kanalin më të madhë muzikore në vend në ArkivaShqip kanal ky me mbi 1 miljon ndjekes .

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …