Ballina / Show Bizz / Premier – Oh Sy Oh Sy nga Ylber Ajrizaj
Loading...

Premier – Oh Sy Oh Sy nga Ylber Ajrizaj

14 shkurti është dita kur të gjithë të dashuruarit festojn. Këtë vitë festes i është bashkuar dhe këngëtari i mirnjohur Ylber Ajrizaj këngëtari i hitit Hajde Rrushi Jem këtë herë ka vendosur që këngën e re ta pubikoj pikerisht me daten 14 shkurt si dhurat për të gjithë të dashuruarit. Kënga mban titullin Oh Sy Oh Sy dhe sipas gjitha parashikimeve pritet që të jetë hiti radhes nga Ylberi. Kënga premieren televizive e ka pasur ne TV Opoja dhe menjeher pas premieres është lansuar në youtube në kanalin më të madhë shqiptar Arkiva Shqip. Përndryshe këngëtari i mirnjohur shqipëtar pritet që së shpejti të “Bombardoj” me mbrëmje muzikore, koncerte, dasma e ahengje familjare.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...