Ballina / Show Bizz / Muzike / Premier – Qaj moj zemer qaj nga Fidan Prelezi & Drejtimja Foto-Video
Loading...

Premier – Qaj moj zemer qaj nga Fidan Prelezi & Drejtimja Foto-Video

Zakonisht jemi mësuar që gjatë sezonit veror të jemi të bombarduar nga kënget ritmike dhe videoklipet  provokative.
Mirpo tani të gjithë artë dashësit kanë një kengë verore që bën diferenca.
Qaj moj zemer qaj mban titullin kënga e sapo lansuar nga  Fidan Prelezi & Drejtimja .
Kënga ka një melodi që në tingujt e par të bën për vete, ndersa teksti që e shoqëron është shumë Domethënës.
Kënga si fabul kryesore ka Dashurin dhe zeri melankolik dhe i ngrohet i dyshes ka bërë që kënga sapo është lansuar të kap shifra të lart klikimesh.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …

Loading...