Ballina / Show Bizz / Premier – Rahmet nuk pate nga Beti FOTO-VIDEO
Loading...

Premier – Rahmet nuk pate nga Beti FOTO-VIDEO

Ka një zë  unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim vrastar  dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, ai sigurisht qe ka një të ardhme të ndritur. BETI   quhet djaloshi i cili kohëve të fundit ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes. Është i ri në moshë por deri më tani ka arritur të ketë shumë ndjekës rreth vetes. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti. Kenga e fundit mbanë titullin Rahmet nuk pate. Për tekstin e këngës është perkujdesur Kreshnik Avdiu ndersa per muziken Ardian Kastrati. .  Nese ende nuk e keni ndegjuare ateher klikoni kengen. . Thjesht interpretim i jashtzakonshem.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...