Ballina / Show Bizz / Premier – Syt e zi nga Sylejman Zogaj FOTO-VIDEO
Loading...

Premier – Syt e zi nga Sylejman Zogaj FOTO-VIDEO

Stina e verës është stina më e nxet e vitit mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor.

Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur behet fjalë për vokal nje nderë artistet qe zotron muziken Live eshte Sylejman Zogaj
Këngëtari në fjalë atero në një treg të sigurt .
Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Sylejman Zogaj të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara shqipëtare.

Kënga e re nga Sylejman Zogaj mban titullin “Syt e zi ” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive .

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...