Ballina / Show Bizz / Premier – Zemra fiton nga Kris Salia FOTO-VIDEO
Loading...

Premier – Zemra fiton nga Kris Salia FOTO-VIDEO

Zakonisht jemi mësuar që gjatë sezonit veror të jemi të bombarduar nga këngët ritmike dhe videoklipet provokative.
Mirpo tani të gjithë arte dashesit kanë një këngë që bën diferenca.
Zemra fiton mban titullin kënga e sapo lansuar nga Kris Salia.
Kënga ka një melodi që ne tingujt e par te bënë për vete ndersa teksti që e shoqëron është shumë domethënës.
Kënga si fabul kryesore ka Dashurin dhe zeri i ngrohët i këngëtarit ka bërë që kënga sapo është lansuar të kap shifra të lart klikimesh.
Nëse deri dje kur dëshironim muzik të mirfillt ndegjonim kënget të artisteve të tjere ne ju propozojm që tani e tutje ta ndegjoni këngen Zemr Fiton. . Thjesht një këngë që bënë diferencen. . Ndegjojeni

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...