Ballina / Show Bizz / Premierë/“ 100 Vera” Hiti i ri nga Shkumbin Hajdini (Video)
Loading...

Premierë/“ 100 Vera” Hiti i ri nga Shkumbin Hajdini (Video)
Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është Shkumbin Hajdini. Shkumbini sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “ 100 Vera ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesionale dhe Shkumbini e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shume e suksesëshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Shkumbini është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga – 100 Vera menjëher pas lansimit në youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...