Ballina / Show Bizz / Premierë: “A Ma Fal” nga iKoli (Video)
Loading...

Premierë: “A Ma Fal” nga iKoli (Video)

Është një nga këngëtarët më të dashur shqipëtar. Vokali briland që posedo po dhe pamja prej një djaloshi shumë Simpatik ka bërë që iKoli të cilsohet si “Stuhia” që ka goditur industrin muzikore shqiptare.
Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës ështëe dhe iKoli .

iKoli sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “A Ma Fal” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.

Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe iKoli e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme.

Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, iKoli është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.
Përndryshe iKoli është dhe tekshkruesi i kënges e cila sipas gjitha gjasave do jete Hiti i radhes nga artisti.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …