Ballina / Show Bizz / Premierë – Ardian Ulluri ft Eta-g – Për Nënën Foto-Video
Loading...

Premierë – Ardian Ulluri ft Eta-g – Për Nënën Foto-Video

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm . Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet , kushë tjetër mund të jetë pos Ardian Ulluri. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti.
Kënga e fundit lansuar në kanalin muzikor Youtube nga këngëtari në fjalë është një super projekt kushtuar Nënës. Muzika , tekstit dhe intepretime i artistit përciellin emocion të veqant në qdo tingull.
Ardian Ulluri për këtë projekt i ka bashkuar forcat me Eta-G.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...